Blikkenlijst


 

K N Jaren geroeid
1 Willem Gooskens 25 8 2003-2007     *1
2 Dirk Adriaanse 9 2 2011-2015     *2
3 Arthur van Kempen 8 0 1999-2000
4 Ronald Greweldinger 6 3 2011-2014      *3
5 Arjan de Winter 6 0 2001, 2003     *4
6 Wouter van der Berg 5 7 2009-2010      *5
7 Barry Beekers 5 3 1995
8 Jeannot Marx 4 7 2009-2010      *5
9 Berend Buil 4 2 2009-2010      *6
10 Jeroen Brouwers 3 1 2011-2014
11 Franc Donkers 3 0 1997-1999
12 Thomas Kools 3 0 2014-2015
13 Cees Harm van den Berg 2 6 2006-2007
14 Albert Goderie 2 3 2015-2016      *7
15 Marc Lendfers 2 0 1992
16 Ingmar van der Waaij 2 0 1999
17 Willem Hagemans 2 0 2003-2007
18 Huib Scheffer 1 5 2006-2007     *8
19 Markus Simons 1 2 2000
20 Matthijs Poorthuis 1 1 2007
21 Jan de Leeuw 1 0 1993
22 Piet de Bekker 1 0 1993
23 Jeroen de Beurs 1 0 1995
24 Berend de Vries 1 0 1998
25 Remco Jacobs 1 0 2001-2002
26 Joris Roest 1 0 2001
27 Paul Brugman 1 0 2001
28 Jonas van Binsbergen 1 0 2003
29 Mark Dekker 1 0 2001, 2003, 2005
30 Thijs Demoed 1 0 2005
31 Prof. dr. H. Schaap 1 0 2005-2006
32 Joost Maij 1 0 2005-2006
33 Thijs Roovers 1 0 2005
34 Thomas Nijhuis 1 0 2015-nu
35 Thomas van Tussenbroek 1 0 2016-nu
36 Martijn van der Ree 0 1 2013-2014
37 Julien Ottink 0 1 2016-nu

 

*1 + 1 coach blik, 1stejaars zware acht

*2 Heineken en Head overwinning LB8+ 1995 + NK 1ejrs LH8+ ’95

*3 + 19 Coachblikken: 6x zware 4- 2000, 3x dames 2- 2000, 3x lichte 4- 2001, 2x lichte 2- 2002, 2x lichte 4- 2003, combi LSA8+ met Aegir, LSA8+ combi met Ne/Wi/Pr/Sau + NSK 8+ in combinatie met Aegir

*4 Heineken en Head overwinning LN8+ 2001
*5 + 3 coachblikken DN4+ 2003 en DO4+ ARB en ZRB DSA4+ (met Paul Lemmens)

*6 Vidarrecord lichte heren 4+

*7 NSK LH8+ 2005 / NSK LH4- 2006 / NSK LH8+ 2006 / EUSA LH4- 2006 / Heineken & Head 2007 / Vidarrecord LH1x / Vidarrecord H2x / Vlaams Kampioen 2007 M8+ / NSK LH8+ 2007 /NSK LH4- 2007

*8 +7 Coachblik 1jrs skiffeur

*9 Winnaar eerstejaarsklassement voor lichte achten 2006

*10 Winnaar eerstejaarsklassement voor zware achten 2009 / Vidarrecord EJ8+ 5.51,90 min.Vidarblikkenlijst

*11 Winnaar development klassement voor de lichte 4 zonder stuurman 2010

*12 Nederlands kampioen onder 23

*13 Winnaar NKIR 2015,  Winnaar eerstejaarsklassement voor zware achten 2015,  Winnaar developmentklassement voor zware achten 2016

*14 4e M8+ World University Championschip 2014 Gravelines ( Frankrijk ),   3e M8+ Universiade 2015 Gwanju (Zuid-Korea)